Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0