Movies
Ratings
154
TunnelRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Saw IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5