Series
Ratings
51
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5