Movies
Ratings
361
May 18Rated ★ 4.0
The PiperRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 1.5
Love ForecastRated ★ 3.0