Titles you rated
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0