Titles you rated
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Green HornetRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 0.5
DaredevilRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
CarsRated ★ 2.0
RioRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Cars 2Rated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0