Titles you rated
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 2.5
EraserheadRated ★ 4.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
The Last WordRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
ElleRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.5
DancerRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
Western SpaghettiRated ★ 4.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 3.0
The Red TurtleRated ★ 3.5