Movies
Ratings
83
BraveRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0