Titles you rated
25th HourRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0