Series
Ratings
462
Joy of LifeRated ★ 4.0
Zang Hai ZhuanRated ★ 3.5
The Legend of ShenLiRated ★ 3.5
When Destiny Brings the DemonRated ★ 4.0
Snow FallRated ★ 2.0
Dominion and DevotionRated ★ 3.0
Pursuit of JadeRated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 4.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 2.0
How Dare You!?Rated ★ 5.0
Strange Tales of Tang Dynasty Season 4Rated ★ 5.0
Unveil: JadewindRated ★ 2.0
Strange Tales of Tang Dynasty ⅢRated ★ 5.0
The Litchi RoadRated ★ 4.0
EvilRated ★ 3.0
EvilRated ★ 3.0
Evil Season 1Rated ★ 3.0
Strange Tales of Tang Dynasty: To the WestRated ★ 5.0
Strange Tales of Tang DynastyRated ★ 5.0
The Legend of HeroesRated ★ 5.0