Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
S LineRated ★ 1.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Study GroupRated ★ 4.0
Gank Your HeartRated ★ 2.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Our Blooming YouthRated ★ 1.5
Stealer: The Treasure KeeperRated ★ 1.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Kamen Rider BuildRated ★ 4.5