Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 2.0
ArgoRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 5.0
Under Siege 2: Dark TerritoryRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.0
The Way BackRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
UnleashedRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 4.0