Movies
Ratings
458
Quo VadisRated ★ 4.0
Mean StreetsRated ★ 4.0
Broken EnglishRated ★ 3.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.0
JFKRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Nacho LibreRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
RansomRated ★ 2.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0