Movies
Ratings
272
JokerRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 0.5
First ManRated ★ 3.0
Miss BaekRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Talk to HerRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0