Movies
Ratings
389
The IntouchablesRated ★ 1.0
The FighterRated ★ 2.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
BladeRated ★ 2.0
Coach CarterRated ★ 3.0- The SoloistRated ★ 3.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0
VitusRated ★ 5.0
Four MinutesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
City of GodRated ★ 3.0