Titles you rated
LolitaRated ★ 0.5
Me Before YouRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
BirthdayRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 5.0
BumblebeeRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
SuffragetteRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
DangalRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.0