Series
Ratings
135
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
BloodhoundsRated ★ 3.0