Series
Ratings
26
Worlds WithinRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5