Titles you rated
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 2.5
TripleRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 1.0
WantedRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 3.5
BigRated ★ 1.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 2.0