Movies
Ratings
361
Pulp FictionRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 3.0
CarnageRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Great PatrioteersRated ★ 0.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
MidsommarRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 4.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Bad EducationRated ★ 3.0
BurningRated ★ 0.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0