Titles you rated
- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
VeepRated ★ 3.5
VeepRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
EpisodesRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0