Titles you rated
Secret GardenRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
BrainRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Switched at Birth Season 1Rated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 3.0- Awkward.Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0