Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
CrashRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 4.0
Handling the UndeadRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0