Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
M. ButterflyRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 4.0
LetoRated ★ 3.5
My KingRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.0