Series
Ratings
101
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.5
Forbidden LoveRated ★ 4.0
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Ordinary LoveRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.5