Movies
Ratings
251
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0