Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 4.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
SecretRated ★ 2.0
After YangRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.5
The LighthouseRated ★ 1.0
NocturnalRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Snow WhiteRated ★ 2.5