Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
MovingRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Soundtrack #1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0