Series
Ratings
25
Low LifeRated ★ 3.5
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Berserk Season 1Rated ★ 1.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
MacGyverRated ★ 4.0- MacGyverRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- MacGyverRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5