Movies
Ratings
322
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
ComplianceRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5