Movies
Ratings
81
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
MoebiusRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TyrannosaurRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0