Movies
Ratings
53- HeroRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 5.0
GoGo Dino the Movie: The Secret of the Ice DinosaurRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 1.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5