Series
Ratings
23
Pornographer - Spring LifeRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 0.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0