Movies
Ratings
742
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Lorenzo's OilRated ★ 5.0
The Secret GardenRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
PleasantvilleRated ★ 3.0
The War of the RosesRated ★ 4.0
Alien³Rated ★ 4.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0