Titles you rated
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 2.5
The InvasionRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5