Titles you rated
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5