Titles you rated
Love ForecastRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0