Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0