Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5