Series
Ratings
147
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- DamoRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Castaway DivaRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5