Titles you rated
Our BluesRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Squad 38Rated ★ 3.5