Movies
Ratings
220
The Suicide ShopRated ★ 5.0
Man on High HeelsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
A MillionRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0