Movies
Ratings
32
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 1.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The ESP CoupleRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 1.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 1.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 1.0
HulkRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 1.0