Movies
Ratings
130
Blade RunnerRated ★ 5.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Hard BoiledRated ★ 5.0
Wheels on MealsRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
The A-TeamRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0