Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
AgencyRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Beyond the BarRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 2.5
I-LANDRated ★ 2.0
One Dollar LawyerRated ★ 2.5
Dancing 9 Season 3Rated ★ 2.0
Dancing 9 Season 2Rated ★ 2.0
Dancing 9Rated ★ 3.5
Korea's Next Top Model Season 4Rated ★ 2.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 2.0
Korea's Next Top Model Season 2Rated ★ 2.0- Psick Univ - HansarangsanakoeRated ★ 2.0
Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 2.5