Movies
Ratings
241
DuneRated ★ 5.0
The CellRated ★ 4.5
Bagdad CafeRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5
The MatrixRated ★ 4.5
Happy EndRated ★ 2.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 2.5