Titles you rated
Secret LoveRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
I Don't Love You YetRated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
2gether: The SeriesRated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5