Titles you rated
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
TomorrowlandRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5