Movies
Ratings
684
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.5
BaitRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 4.0
Batman: Gotham KnightRated ★ 4.0
TorqueRated ★ 3.5
The Swell SeasonRated ★ 4.5
Star Trek: GenerationsRated ★ 4.0
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5
Star Trek: First ContactRated ★ 4.0
Asterix & Obelix: Mission CleopatraRated ★ 5.0
The Raid 2Rated ★ 3.5
Shadowless SwordRated ★ 2.5
For the EmperorRated ★ 2.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
SnitchRated ★ 3.5
Batman: Under the Red HoodRated ★ 3.5