Movies
Ratings
305
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
IncomingRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0